Sponsorlar Ve Destek Verenler

NLY Üniforma

nlylogo

Antalya'nın yükselen üniforma talebi ve her geçen gün değişen tüm firmaları için üniforma çözümleri sunan Nly Üniforma kendi dinamik kadrosuyla taleplerinize 2012 yılından beri en hızlı şekilde cevap vermektedir.

Üniformalar ambleminden rengine kadar firmaların konsepti ile uyum içinde üretilmektedir.. Üniformaları hazırlanırken 12 aylık yazlık ve kışlık tüm üniformalar bir defada hazırlanarak konsept bütünlüğü sağlanmaktadır.

Antalya bölgesinde sektördeki en büyük sorunlardan biri olan uzun teslimat sürelerinin önüne geçen NLY Üniforma taahhüt edilen süre zarfında hazırlan ürünlerinizi zamanında teslim ederek her geçen gün profesyonel kadrosunu genişletmektedir

Protel

Firma başta sponsor olarak destek vermiş ancak daha sonra bir kere dahi aramamıştır. Türkiye'yi gezerken formamdaki logoları bana en çok ağırlık veren en çok zorlandığım konulardan biri olmuştur. Sizler sponsor ararken maddi beklentilerinizi düşünürken manevi olarak da yanınızda hissedeceğiniz firmaları seçmeye çalışın.

Kipeo

kipeo

Kipeo, bisiklet sürmenin sadece bir spor değil, bir yaşam biçimi olduğu Belçika'da yaşayan Roger Reijnen tarafından 2007 yılında kurulmuştur. Sınırlı sayıda koleksiyon ürünleriyle satışlarına başlayan Kipeo, bugün özelleştirilebilir spor giyim pazarında profesyonellere hitap eden önemli bir oyuncu haline gelmiştir. Kipeo'nun misyonu 'Müşteri bizim patronumuzdur' sloganıyla şekillenmiştir. Müşterilerimizi başka yere yönlendirebilecek hiç bir olumsuzluğa müsaade etmiyoruz. Kipeo, bugün ürünlerini %100 Türkiye'de üreten tutkulu bir ekip ile çalışmaktadır.

Bulutpress

Uzun zamandır web sayfam konusunda desteğe ihtiyacım vardı. Bu konuda Bulutpress hızır gibi imdadıma yetişti. Verdikleri destek gerçekten normal ötesi. Şunu söylemeliyim ki sizin istediğinizden daha iyi olması için canla başla destek oluyorlar. Teşekkürlerimi borç bilirim.

interAnaliz Yazılım Ltd.Şti.

1 Mayıs 2007 yılında interAnaliz Yazılım Ltd.Şti. şirketi ünvanı ile kurumsallaşarak Türkiye genelinde kurumlara web tasarım hizmetleri sunmaya başladık.

Sarvon®

2009 yılında Sarvon® markamızı tescil ederek içerik yönetim sistemimizi geliştirmeye başladık. Geçen yıllar içinde Akdeniz Üniversitesi, çeşitli belediyeler ve Türkiye çapında yüzlerce kurumsal firmaya web siteleri üretmeye devam ettik.

BulutPress®

2014 yılında BulutPress® markamızı tescil ederek yıllar içinde edindiğimiz tecrübe ve birikim ile sektörde önemli bir ihtiyaç olan içerik yönetim sistemi yazılımını meslektaşlarımıza, tasarımcı ve geliştiricilere, bilişim sektöründe hizmet sunan birey ve kurumlara ücretsiz sunmaya başladık.

sarvon web tasarım logo bulutpress web tasarım logo

Delta Bisiklet

indir

Delta Bisiklet Antalya bayisi olan Evren ÇAĞLAR manevi desteğinin yanında Continental Touring Plus dış lastiklerini ve Brooks marka seleyi hediye ederek uzun yollarda daha konforlu yol almam için destek oldu.Antalya'da bisiklet işine sahip çıkan ve aktif olarak kullanan Evren ÇAĞLAR'a katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.